Fotografia Edilkamin CRISTAL 45

Edilkamin CRISTAL 45
Teplovzdušná krbová vložka

Edilkamin CRISTAL 45 - Teplovzdušná krbová vložka na drevo s moderným dizajnom, vysokou účinnosťou a nízkou spotreba paliva.

N
1 992 1 792 €

Edilkamin CRISTAL 45 »


Fotografia Edilkamin CRISTAL 76

Edilkamin CRISTAL 76
Teplovzdušná krbová vložka

Edilkamin CRISTAL 76 - Teplovzdušná krbová vložka na drevo s moderným dizajnom, vysokou účinnosťou a nízkou spotreba paliva.

N
2 259 2 030 €

Edilkamin CRISTAL 76 »


Fotografia Edilkamin CRISTAL 90

Edilkamin CRISTAL 90
Teplovzdušná krbová vložka

Edilkamin CRISTAL 90 - Teplovzdušná krbová vložka na drevo s moderným dizajnom, vysokou účinnosťou a nízkou spotreba paliva.

N
2 496 2 246 €

Edilkamin CRISTAL 90 »


Fotografia Edilkamin DECO

Edilkamin DECO
Teplovzdušná krbová vložka

Edilkamin DECO - Teplovzdušná krbová vložka na drevo s moderným dizajnom, vysokou účinnosťou a nízkou spotreba paliva.

1 236 1 112 €

Edilkamin DECO »


Fotografia Edilkamin DOUBLE

Edilkamin DOUBLE
Teplovzdušná krbová vložka

Krbová vložka na drevo Edilkamin DOUBLE je určená na vykurovanie objektov pomocou teplého vzduchu ohrievaného medzi plášťom ohniska a druhým pláštom vložky.

Výkon vložky je max. 12 kW, predaného prostredníctvom sálania cez sklo ohniska a tepelným prúdením vzduchu medzi plášťami vložky. U tejto vložky je možné časť teplého vzduchu odviesť do susednej miestnosti.

N
3 228 2 905 €

Edilkamin DOUBLE »


Fotografia Edilkamin ECOSTAR

Edilkamin ECOSTAR
Teplovzdušná krbová vložka

Krbová vložka na drevo Edilkamin ECOSTAR je určená na vykurovanie objektov pomocou teplého vzduchu ohrievaného medzi plášťom ohniska a druhým pláštom vložky. Výkon vložky je max. 13 kW, predaného prostredníctvom sálania cez sklo ohniska a tepelným prúdením vzduchu medzi plášťami vložky. U tejto vložky je možné časť teplého vzduchu odviesť do susednej miestnosti.

N
852 767 €
V
972 875 €

Edilkamin ECOSTAR »


Fotografia Edilkamin EGO

Edilkamin EGO
Teplovzdušná krbová vložka

Krbová vložka na drevo Edilkamin EGO je určená na vykurovanie objektov pomocou teplého vzduchu ohrievaného medzi plášťom ohniska a druhým pláštom vložky. Výkon vložky je max. 9 kW, predaného prostredníctvom sálania cez sklo ohniska a tepelným prúdením vzduchu medzi plášťami vložky. U tejto vložky je možné časť teplého vzduchu odviesť do susednej miestnosti.

3 108,00 €  

Edilkamin EGO »


Fotografia Edilkamin FLAT 100

Edilkamin FLAT 100
Teplovzdušná krbová vložka

Edilkamin FLAT 100 - kompaktná krbová vložka rady Cristal nových rozmerov. Jedná sa o verziu kompaktných krbov nových dimenzií - modernejších a štýlovejších. Jeho predĺžený tvar mu dodáva výnimočný vzhľad a stáva sa jedinečným prvkom vo všetkých priestoroch. Vysoká funkčnosť a tepelný výkon zabezpečujú nepretržité teplo. Je vybavený štyrmi objímkami pre výstup teplého vzduchu, ktorý môže vyúsťovať do susedných miestností. V ponuke je k dispozícii i inštalačná sada - KIT pre nútený obeh vzduchu ventilátorom.

N
2 784 2 505 €

Edilkamin FLAT 100 »


Fotografia Edilkamin FLAT 120

Edilkamin FLAT 120
Teplovzdušná krbová vložka

Edilkamin FLAT 120 - kompaktná krbová vložka rady Cristal nových rozmerov. Jedná sa o verziu kompaktných krbov nových dimenzií - modernejších a štýlovejších. Jeho predĺžený tvar mu dodáva výnimočný vzhľad a stáva sa jedinečným prvkom vo všetkých priestoroch. Vysoká funkčnosť a tepelný výkon zabezpečujú nepretržité teplo. Je vybavený štyrmi objímkami pre výstup teplého vzduchu, ktorý môže vyúsťovať do susedných miestností. V ponuke je k dispozícii i inštalačná sada - KIT pre nútený obeh vzduchu ventilátorom.

N
3 228 2 905 €

Edilkamin FLAT 120 »


Fotografia Edilkamin FORTE PLUS

Edilkamin FORTE PLUS
Teplovzdušná krbová vložka

Edilkamin FORTE PLUS je nová generácia krbových vložiek, ktorá bola navrhnutá s cieľom zabespečiť nízku spotrebu paliva, vysoké výnosy a nízke emisie nespálených plynov do vonkajšieho prostredia. Majú spaľovací systém, ktorý kombinuje inovatívne primárne distribúcie vzduchu a zabespečuje post-spaľovanie s nízkymi emisiami CO.

Model FORTE má zaťahovacie dvere s plochým sklom.

  • FORTE PLUS N - prirodzené prúdenie vzduchu, prirodzený obeh 
  • FORTE PLUS V - nútený obeh s inštalovaným ventilátorom
N
2 508 2 257 €
V
2 952 2 656 €

Edilkamin FORTE PLUS »