Fotografia MAGA D

MAGA D17
Kotol na drevo

Teplovodný kotol na spaľovanie dreva MAGA D s výkonom 17kW je určený na vykurovanie bytov, rodinných domov a iných objektov. Jedná se o slovenský výrobok. Kotol je konštruovaný výlučne na spaľovanie dreva. Ako palivo je možné použiť akékoľvek suché drevo, hlavne polená a štiepky do maximálnej dĺžky 550mm.

1 299 €

MAGA D17 »


Fotografia MAGA D PREMIUM

MAGA D17 PREMIUM
Kotol na drevo

Teplovodný kotol na spaľovanie dreva MAGA D PREMIUM s výkonom 17kW je určený na vykurovanie bytov, rodinných domov a iných objektov. Jedná se o slovenský výrobok. Kotol je konštruovaný výlučne na spaľovanie dreva. Ako palivo je možné použiť akékoľvek suché drevo, hlavne polená a štiepky do maximálnej dĺžky 550mm.

1 469 €

MAGA D17 PREMIUM »


Fotografia MAGA D

MAGA D23
Kotol na drevo

Teplovodný kotol na spaľovanie dreva MAGA D s výkonom 23kW je určený na vykurovanie bytov, rodinných domov a iných objektov. Jedná se o slovenský výrobok. Kotol je konštruovaný výlučne na spaľovanie dreva. Ako palivo je možné použiť akékoľvek suché drevo, hlavne polená a štiepky do maximálnej dĺžky 550mm.

1 469 €

MAGA D23 »


Fotografia MAGA D PREMIUM

MAGA D23 PREMIUM
Kotol na drevo

Teplovodný kotol na spaľovanie dreva MAGA D PREMIUM s výkonom 23kW je určený na vykurovanie bytov, rodinných domov a iných objektov. Jedná se o slovenský výrobok. Kotol je konštruovaný výlučne na spaľovanie dreva. Ako palivo je možné použiť akékoľvek suché drevo, hlavne polená a štiepky do maximálnej dĺžky 550mm.

1 659 €

MAGA D23 PREMIUM »


Fotografia MAGA D

MAGA D28
Kotol na drevo

Teplovodný kotol na spaľovanie dreva MAGA D s výkonom 28kW je určený na vykurovanie bytov, rodinných domov a iných objektov. Jedná se o slovenský výrobok. Kotol je konštruovaný výlučne na spaľovanie dreva. Ako palivo je možné použiť akékoľvek suché drevo, hlavne polená a štiepky do maximálnej dĺžky 550mm.

1 629 €

MAGA D28 »


Fotografia MAGA D PREMIUM

MAGA D28 PREMIUM
Kotol na drevo

Teplovodný kotol na spaľovanie dreva MAGA D PREMIUM s výkonom 28kW je určený na vykurovanie bytov, rodinných domov a iných objektov. Jedná se o slovenský výrobok. Kotol je konštruovaný výlučne na spaľovanie dreva. Ako palivo je možné použiť akékoľvek suché drevo, hlavne polená a štiepky do maximálnej dĺžky 550mm.

1 799 €

MAGA D28 PREMIUM »


Fotografia MAGA D PREMIUM

MAGA D35 PREMIUM
Kotol na drevo

Teplovodný kotol na spaľovanie dreva MAGA D PREMIUM s výkonom 35kW je určený na vykurovanie bytov, rodinných domov a iných objektov. Jedná se o slovenský výrobok. Kotol je konštruovaný výlučne na spaľovanie dreva. Ako palivo je možné použiť akékoľvek suché drevo, hlavne polená a štiepky do maximálnej dĺžky 550mm.

2 100 €

MAGA D35 PREMIUM »